V180ZC5P
Hua Hua
Tau Wae: V180ZC5P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V180ZC5P
Tau Wae V180ZC5P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 301275 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 180V Varistor Voltage (Min) 162V
Varistor Voltage (Max) 198V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 153V Maximum AC Volts 115V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 18J Whakaahuatanga Taipitopito 180V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 465pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V180ZC10PX2855
V180ZC10PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 252810 pcs
Tikiake:
RFQ
V180ZS10P
V180ZS10P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 260065 pcs
Tikiake: V180ZS10P.pdf
RFQ
V180ZC5PX2855
V180ZC5PX2855
Whakaahuatanga: VARISTOR 180V 2.5KA DISC 10MM