V175SM20
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175SM20 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V175SM20
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 275V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V175SM20.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
432 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V175SM20
Tau Wae V175SM20 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 275V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 44219 pcs Pepa Raraunga V175SM20.pdf
Varistor Voltage (Typ) 275V Varistor Voltage (Min) 247V
Varistor Voltage (Max) 303V Raupapa SM20
Packaging Tray Paa / Case Disc 20mm, Tabbed SMD
Ētahi Ingoa F3544 Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 225V
Maximum AC Volts 175V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 90J
Whakaahuatanga Taipitopito 275V 6.5kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 20mm, Tabbed SMD I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 1400pF @ 1MHz