V175LS10APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V175LS10APX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V175LS10APX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V175LS10APX2855
Tau Wae V175LS10APX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 247154 pcs Pepa Raraunga V175LS10APX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa LS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 225V Maximum AC Volts 175V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 55J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 700pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V175LC5PX2855
V175LC5PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 306642 pcs
Tikiake:
RFQ
V175LS10A
V175LS10A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 4604 pcs
Tikiake: V175LS10A.pdf
RFQ
V175LC5CPX1347
V175LC5CPX1347
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Tikiake: V175LC5CPX1347.pdf
V175LS10AP
V175LS10AP