V175LA5P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V175LA5P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V175LA5P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V175LA5P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V175LA5P
Tau Wae V175LA5P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 279806 pcs Pepa Raraunga V175LA5P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 225V Maximum AC Volts 175V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 30J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 350pF @ 1MHz