V151CA40
Hua Hua
Tau Wae: V151CA40
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 20KA DISC 40MM
Ngā Rauemi: V151CA40.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V151CA40
Tau Wae V151CA40 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 20KA DISC 40MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4057 pcs Pepa Raraunga V151CA40.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 212V
Varistor Voltage (Max) 268V Raupapa CA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 40mm
Tae Mahi - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 200V Maximum AC Volts 150V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 220J
Whakaahuatanga Taipitopito 240V 20kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 40mm I teie nei - Te tere 20kA