V150ZT4P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150ZT4P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150ZT4P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V150ZT4P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150ZT4P
Tau Wae V150ZT4P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277436 pcs Pepa Raraunga V150ZT4P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 150V Varistor Voltage (Min) 135V
Varistor Voltage (Max) 165V Raupapa ZT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 127V Maximum AC Volts 95V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 15J Whakaahuatanga Taipitopito 150V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 860pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150ZT1P
V150ZT1P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 520205 pcs
Tikiake: V150ZT1P.pdf
RFQ
V150ZT8
V150ZT8
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 5769 pcs
Tikiake: V150ZT8.pdf
RFQ
V150ZT4
V150ZT4
Whakaahuatanga: VARISTOR 150V 2.5KA DISC 10MM