V150LT20B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LT20B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150LT20B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V150LT20B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150LT20B
Tau Wae V150LT20B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4064 pcs Pepa Raraunga V150LT20B.pdf
Varistor Voltage (Typ) 229.5V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 243V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 200V Maximum AC Volts 150V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 80J
Whakaahuatanga Taipitopito 229.5V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 1600pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150LT1PX2855
V150LT1PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 435143 pcs
Tikiake: V150LT1PX2855.pdf
RFQ
V150LT20BPX2855
V150LT20BPX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 136188 pcs
Tikiake: V150LT20BPX2855.pdf
RFQ
V150LT20A
V150LT20A
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Tikiake: V150LT20A.pdf
V150LT2
V150LT2
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 1.2KA DISC 7MM