V150LA10CP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V150LA10CP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V150LA10CP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V150LA10CP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V150LA10CP
Tau Wae V150LA10CP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168901 pcs Pepa Raraunga V150LA10CP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa C-III
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F3759
V150LA10CP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum AC Volts 150V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 100J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6.5kA Capacitance @ Frequency 5000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V150LA1PX1347
V150LA1PX1347
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 365770 pcs
Tikiake: V150LA1PX1347.pdf
RFQ
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 413849 pcs
Tikiake: V150LA1PX2855.pdf
RFQ
V150LA10C
V150LA10C
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM