V14P550P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14P550P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14P550P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14P550P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14P550P
Tau Wae V14P550P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 120930 pcs Pepa Raraunga V14P550P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 745V Maximum AC Volts 550V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 190J Whakaahuatanga Taipitopito 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 180pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V14P60AUTO
V14P60AUTO
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 168587 pcs
Tikiake: V14P60AUTO.pdf
RFQ
V14P550PX2855
V14P550PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 123195 pcs
Tikiake: V14P550PX2855.pdf
RFQ
V14P550AUTO
V14P550AUTO
Tikiake: V14P550AUTO.pdf
V14P510AUTO
V14P510AUTO
Tikiake: V14P510AUTO.pdf
V14P550PL1TX2855
V14P550PL1TX2855