V14P20PL1T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14P20PL1T7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 33V 4KA DISC 14MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14P20PL1T7
Tau Wae V14P20PL1T7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 33V 4KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 167379 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 33V Varistor Voltage (Min) 29.7V
Varistor Voltage (Max) 36.3V Raupapa LV UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 26V Maximum AC Volts 20V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 50J Whakaahuatanga Taipitopito 33V 4kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4kA Capacitance @ Frequency 9290pF @ 1MHz