V14P150PL1T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14P150PL1T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14P150PL1T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14P150PL1T
Tau Wae V14P150PL1T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 158681 pcs Pepa Raraunga V14P150PL1T.pdf
Varistor Voltage (Typ) 240V Varistor Voltage (Min) 216V
Varistor Voltage (Max) 264V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 200V Maximum AC Volts 150V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 60J Whakaahuatanga Taipitopito 240V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 800pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V14P150AUTO2T
V14P150AUTO2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 132484 pcs
Tikiake: V14P150AUTO2T.pdf
RFQ
V14P175AUTO2T
V14P175AUTO2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 144908 pcs
Tikiake: V14P175AUTO2T.pdf
RFQ
V14P150P
V14P150P
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
Tikiake: V14P150P.pdf
V14P175P
V14P175P
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
Tikiake: V14P175P.pdf
V14P150AUTO
V14P150AUTO
Tikiake: V14P150AUTO.pdf
V14P150
V14P150