V14MLN41206WA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14MLN41206WA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 18.1V 30A 1206
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14MLN41206WA
Tau Wae V14MLN41206WA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 18.1V 30A 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 131072 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 18.1V Varistor Voltage (Min) 15.9V
Varistor Voltage (Max) 20.3V Raupapa MLN
Packaging Bulk Paa / Case 1206 (3216 Metric)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 4
Momo Tae Surface Mount, MLCV Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 14V Maximum AC Volts 10V
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.10J Whakaahuatanga Taipitopito 18.1V 30A Varistor 4 Circuit Surface Mount, MLCV 1206 (3216 Metric)
I teie nei - Te tere 30A Capacitance @ Frequency 175pF @ 1MHz