V14H550P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14H550P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14H550P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14H550P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14H550P
Tau Wae V14H550P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 141789 pcs Pepa Raraunga V14H550P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F7769 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 745V
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 210J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 180pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V14H510P
V14H510P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 178565 pcs
Tikiake: V14H510P.pdf
RFQ
V14H550PL1T
V14H550PL1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 112329 pcs
Tikiake: V14H550PL1T.pdf
RFQ
V14H510PL3T
V14H510PL3T
Tikiake: V14H510PL3T.pdf
V14H550PL2B
V14H550PL2B
Tikiake: V14H550PL2B.pdf
V14H510PL2T
V14H510PL2T
Tikiake: V14H510PL2T.pdf
V14H510PL1A
V14H510PL1A
Tikiake: V14H510PL1A.pdf
V14H550PL1A
V14H550PL1A
Tikiake: V14H550PL1A.pdf
V14H550PL2T
V14H550PL2T