V14H50PL2B
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14H50PL2B
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Ngā Rauemi: V14H50PL2B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14H50PL2B
Tau Wae V14H50PL2B Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 142295 pcs Pepa Raraunga V14H50PL2B.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito Varistor Circuit
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V14H50PL2T
V14H50PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 125874 pcs
Tikiake: V14H50PL2T.pdf
RFQ
V14H510P
V14H510P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 6.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 178565 pcs
Tikiake: V14H510P.pdf
RFQ
V14H50P
V14H50P
Whakaahuatanga: VARISTOR 82V 6.5KA DISC 14MM