V14H320P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14H320P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14H320P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14H320P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14H320P
Tau Wae V14H320P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 127276 pcs Pepa Raraunga V14H320P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F7765 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 150J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 380pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V14H30PL3T
V14H30PL3T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 141062 pcs
Tikiake: V14H30PL3T.pdf
RFQ
V14H320PL2T
V14H320PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 136898 pcs
Tikiake: V14H320PL2T.pdf
RFQ
V14H320PL1T
V14H320PL1T
Tikiake: V14H320PL1T.pdf
V14H320PL3T7
V14H320PL3T7
Tikiake: V14H320PL3T7.pdf
V14H30PL1A
V14H30PL1A
Tikiake: V14H30PL1A.pdf
V14H320PL1A
V14H320PL1A
Tikiake: V14H320PL1A.pdf
V14H30PL2T
V14H30PL2T
Tikiake: V14H30PL2T.pdf
V14H320AUTO
V14H320AUTO
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Tikiake: V14H320AUTO.pdf
V14H320PL3T
V14H320PL3T
Tikiake: V14H320PL3T.pdf
V14H30PL1T
V14H30PL1T
Tikiake: V14H30PL1T.pdf
V14H30PL2B
V14H30PL2B
Tikiake: V14H30PL2B.pdf
V14H320PL2B
V14H320PL2B
Tikiake: V14H320PL2B.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel