V14H300P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14H300P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14H300P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14H300P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14H300P
Tau Wae V14H300P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 123105 pcs Pepa Raraunga V14H300P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F7764 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 140J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 400pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V14H300PL1T
V14H300PL1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F