V14H175P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14H175P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14H175P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14H175P.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14H175P
Tau Wae V14H175P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 135536 pcs Pepa Raraunga V14H175P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F7761 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 225V
Maximum AC Volts 175V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 80J
Whakaahuatanga Taipitopito 270V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 700pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V14H150PL2B
V14H150PL2B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 136488 pcs
Tikiake: V14H150PL2B.pdf
RFQ
V14H175PL2T
V14H175PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 140011 pcs
Tikiake: V14H175PL2T.pdf
RFQ
V14H150P
V14H150P
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
Tikiake: V14H150P.pdf
V14H175PL1A
V14H175PL1A
Tikiake: V14H175PL1A.pdf
V14H175PL3T
V14H175PL3T