V14E550P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V14E550P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V14E550P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14E550P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14E550P
Tau Wae V14E550P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 225139 pcs Pepa Raraunga V14E550P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F1939
V14E550P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 745V
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 190J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 180pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V14E550PL2B7
V14E550PL2B7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 910V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 187083 pcs
Tikiake: V14E550PL2B7.pdf
RFQ
V14E550
V14E550
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 4331 pcs
Tikiake: V14E550.pdf
RFQ
V14E510PL2T
V14E510PL2T
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
Tikiake: V14E510PL2T.pdf
V14E550PL2A7
V14E550PL2A7