V14E175PL2T7
Hua Hua
Tau Wae: V14E175PL2T7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V14E175PL2T7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V14E175PL2T7
Tau Wae V14E175PL2T7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 273588 pcs Pepa Raraunga V14E175PL2T7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 225V Maximum AC Volts 175V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 70J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 700pF @ 1MHz