V142CA60
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V142CA60
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 2300V 70KA DISC 60MM
Ngā Rauemi: V142CA60.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
30 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V142CA60
Tau Wae V142CA60 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 2300V 70KA DISC 60MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1920 pcs Pepa Raraunga V142CA60.pdf
Varistor Voltage (Typ) 2.3kV Varistor Voltage (Min) 2.07kV
Varistor Voltage (Max) 2.53kV Raupapa CA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 60mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 1.75kV Maximum AC Volts 1.4kV
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 5000J Whakaahuatanga Taipitopito 2.3kV 70kA Varistor 1 Circuit Surface Mount Disc 60mm
I teie nei - Te tere 70kA Capacitance @ Frequency 1800pF @ 1MHz