V140LS10APX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V140LS10APX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V140LS10APX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V140LS10APX2855
Tau Wae V140LS10APX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 237105 pcs Pepa Raraunga V140LS10APX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa LS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 180V Maximum AC Volts 140V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 42J Whakaahuatanga Taipitopito 220V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 900pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V140LC2PX2855
V140LC2PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 375696 pcs
Tikiake: V140LC2PX2855.pdf
RFQ
V140LS20APX10
V140LS20APX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 175643 pcs
Tikiake: V140LS20APX10.pdf
RFQ
V140LS10AP
V140LS10AP
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 4.5KA DISC 14MM