V130LU2PX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LU2PX2855 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V130LU2PX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V130LU2PX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V130LU2PX2855
Tau Wae V130LU2PX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 448088 pcs Pepa Raraunga V130LU2PX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa LU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 175V Maximum AC Volts 130V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 11J Whakaahuatanga Taipitopito 205V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm
I teie nei - Te tere 1.2kA Capacitance @ Frequency 180pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V130LU5CP
V130LU5CP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 213981 pcs
Tikiake: V130LU5CP.pdf
RFQ
V130LU20CPX10
V130LU20CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 124836 pcs
Tikiake: V130LU20CPX10.pdf
RFQ
V130LU2P
V130LU2P
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM