V130LT20C
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LT20C Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V130LT20C
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V130LT20C.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V130LT20C
Tau Wae V130LT20C Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4450 pcs Pepa Raraunga V130LT20C.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 130V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 200J Whakaahuatanga Taipitopito 205V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 7000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V130LT20CPX10
V130LT20CPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 125181 pcs
Tikiake: V130LT20CPX10.pdf
RFQ
V130LT20BPX10
V130LT20BPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 147770 pcs
Tikiake: V130LT20BPX10.pdf
RFQ
V130LT20CPX2855
V130LT20CPX2855
Tikiake: V130LT20CPX2855.pdf
V130LT2P
V130LT2P
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V130LT2P.pdf
V130LT20CP
V130LT20CP
Tikiake: V130LT20CP.pdf
V130LT20B
V130LT20B
Tikiake: V130LT20B.pdf
V130LT20BP
V130LT20BP
Tikiake: V130LT20BP.pdf
V130LT20CPX325
V130LT20CPX325