V130LT10AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LT10AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V130LT10AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V130LT10AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V130LT10AP
Tau Wae V130LT10AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 228726 pcs Pepa Raraunga V130LT10AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa LT
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 175V Maximum AC Volts 130V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 38J Whakaahuatanga Taipitopito 205V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 1000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V130LS5P
V130LS5P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 2.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 311013 pcs
Tikiake: V130LS5P.pdf
RFQ
V130LT1
V130LT1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM