V130LS10CPX2855
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LS10CPX2855 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V130LS10CPX2855
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V130LS10CPX2855.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V130LS10CPX2855
Tau Wae V130LS10CPX2855 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 6.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 125755 pcs Pepa Raraunga V130LS10CPX2855.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa C-III
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 25 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 80J
Whakaahuatanga Taipitopito 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 80pF @ 1MHz