V130LA20AP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V130LA20AP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V130LA20AP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: V130LA20AP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V130LA20AP
Tau Wae V130LA20AP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 142903 pcs Pepa Raraunga V130LA20AP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa LA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F3030
V130LA20AP-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 175V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 70J
Whakaahuatanga Taipitopito 205V 6.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm I teie nei - Te tere 6.5kA
Capacitance @ Frequency 1000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V130LA20BPX10
V130LA20BPX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 153673 pcs
Tikiake: V130LA20BPX10.pdf
RFQ
V130LA20A
V130LA20A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 5696 pcs
Tikiake: V130LA20A.pdf
RFQ
V130LA20APX2855
V130LA20APX2855
Tikiake: V130LA20APX2855.pdf
V130LA20APX1347
V130LA20APX1347
Tikiake: V130LA20APX1347.pdf
V130LA2
V130LA2
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 1.2KA DISC 7MM
Tikiake: V130LA2.pdf
V130LA20APX10
V130LA20APX10