V120ZU6P
Hua Hua
Tau Wae: V120ZU6P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 120V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V120ZU6P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V120ZU6P
Tau Wae V120ZU6P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 120V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 227685 pcs Pepa Raraunga V120ZU6P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 120V Varistor Voltage (Min) 108V
Varistor Voltage (Max) 132V Raupapa ZU
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 102V Maximum AC Volts 75V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 22J Whakaahuatanga Taipitopito 120V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 4.5kA Capacitance @ Frequency 2450pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V120ZU20PX2855
V120ZU20PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 120V 6.5KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 151857 pcs
Tikiake: V120ZU20PX2855.pdf
RFQ
V120ZU20PX10
V120ZU20PX10
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 150132 pcs
Tikiake: V120ZU20PX10.pdf
RFQ
V120ZU6
V120ZU6
Whakaahuatanga: VARISTOR 120V 4.5KA DISC 14MM