V120ZC4P
Hua Hua
Tau Wae: V120ZC4P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V120ZC4P
Tau Wae V120ZC4P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 293876 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 120V Varistor Voltage (Min) 108V
Varistor Voltage (Max) 132V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 102V Maximum AC Volts 75V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 12J Whakaahuatanga Taipitopito 120V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2.5kA Capacitance @ Frequency 5000pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V120ZC6
V120ZC6
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 120V 4.5KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 4127 pcs
Tikiake: V120ZC6.pdf
RFQ
V120ZC4PX2855
V120ZC4PX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 120V 2.5KA DISC 10MM