V120MA2S
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V120MA2S
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 120V 100A SOD83A AXIAL
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V120MA2S
Tau Wae V120MA2S Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 120V 100A SOD83A AXIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 130415 pcs Pepa Raraunga
Varistor Voltage (Typ) 120V Varistor Voltage (Min) 108V
Varistor Voltage (Max) 132V Raupapa MA
Packaging Bulk Paa / Case SOD-83A Axial
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 101V Maximum AC Volts 75V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 0.46J Whakaahuatanga Taipitopito 120V 100A Varistor 1 Circuit Through Hole SOD-83A Axial
I teie nei - Te tere 100A Capacitance @ Frequency 40pF @ 1MHz