V10P95AUTO
Hua Hua
Tau Wae: V10P95AUTO
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Ngā Rauemi: V10P95AUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10P95AUTO
Tau Wae V10P95AUTO Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 215869 pcs Pepa Raraunga V10P95AUTO.pdf
Ngā Hua e hāngai ana
V10P8HM3_A/I
V10P8HM3_A/I
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 80V 10A TO277A