V10P50AUTO
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10P50AUTO
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Ngā Rauemi: V10P50AUTO.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10P50AUTO
Tau Wae V10P50AUTO Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 191715 pcs Pepa Raraunga V10P50AUTO.pdf
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakaahuatanga Taipitopito Varistor Circuit
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10P45HM3_A/I
V10P45HM3_A/I
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: DIODE SCHOTTKY 45V 10A TO277A
I roto i te taonga: 162875 pcs
Tikiake: V10P45HM3_A/I.pdf
RFQ
V10P45HM3_A/H
V10P45HM3_A/H