V10P320PL3A7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10P320PL3A7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 47V 2KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10P320PL3A7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10P320PL3A7
Tau Wae V10P320PL3A7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 47V 2KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290267 pcs Pepa Raraunga V10P320PL3A7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 47V Varistor Voltage (Min) 42.3V
Varistor Voltage (Max) 51.7V Raupapa LV UltraMOV™
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi - Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 38V Maximum AC Volts 30V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 26J Whakaahuatanga Taipitopito 47V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm