V10P25PL1T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10P25PL1T7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10P25PL1T7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 39V 2KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10P25PL1T7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10P25PL1T7
Tau Wae V10P25PL1T7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 39V 2KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224780 pcs Pepa Raraunga V10P25PL1T7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 39V Varistor Voltage (Min) 35.1V
Varistor Voltage (Max) 42.9V Raupapa LV UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 31V Maximum AC Volts 25V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 25J Whakaahuatanga Taipitopito 39V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 2900pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V10P30AUTO
V10P30AUTO
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 1.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 245304 pcs
Tikiake: V10P30AUTO.pdf
RFQ
V10P25AUTO
V10P25AUTO
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 39V 1.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 251279 pcs
Tikiake: V10P25AUTO.pdf
RFQ
V10P25P
V10P25P
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga: VARISTOR 39V 2KA DISC 10MM