V10P17PL1T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10P17PL1T7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10P17PL1T7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 27V 2KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10P17PL1T7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10P17PL1T7
Tau Wae V10P17PL1T7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 27V 2KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 277623 pcs Pepa Raraunga V10P17PL1T7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 27V Varistor Voltage (Min) 24.3V
Varistor Voltage (Max) 29.7V Raupapa LV UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 22V Maximum AC Volts 17V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 23J Whakaahuatanga Taipitopito 27V 2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 2kA Capacitance @ Frequency 3900pF @ 1MHz