V10H625P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H625P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H625P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10H625P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H625P
Tau Wae V10H625P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 1000V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164325 pcs Pepa Raraunga V10H625P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 1kV Varistor Voltage (Min) 900V
Varistor Voltage (Max) 1.1kV Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F7744 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 825V
Maximum AC Volts 625V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 110J
Whakaahuatanga Taipitopito 1kV 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 90pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V10H625PL2B
V10H625PL2B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 180988 pcs
Tikiake: V10H625PL2B.pdf
RFQ
V10H75P
V10H75P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 120V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 224455 pcs
Tikiake: V10H75P.pdf
RFQ
V10H60P
V10H60P
Whakaahuatanga: VARISTOR 100V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10H60P.pdf
V10H625PL2T
V10H625PL2T
Tikiake: V10H625PL2T.pdf
V10H625PL3T
V10H625PL3T