V10H550P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H550P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H550P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10H550P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H550P
Tau Wae V10H550P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 188199 pcs Pepa Raraunga V10H550P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F7743 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 745V
Maximum AC Volts 550V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 98J
Whakaahuatanga Taipitopito 910V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V10H550PL1T
V10H550PL1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 205515 pcs
Tikiake: V10H550PL1T.pdf
RFQ
V10H550PL1A
V10H550PL1A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 197829 pcs
Tikiake: V10H550PL1A.pdf
RFQ
V10H510PL2T
V10H510PL2T
Tikiake: V10H510PL2T.pdf
V10H550PL2T
V10H550PL2T
Tikiake: V10H550PL2T.pdf
V10H510PL3T
V10H510PL3T
Tikiake: V10H510PL3T.pdf
V10H510P
V10H510P
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10H510P.pdf
V10H550PL3T
V10H550PL3T