V10H440P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H440P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H440P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 715V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10H440P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H440P
Tau Wae V10H440P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 715V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 186902 pcs Pepa Raraunga V10H440P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 715V Varistor Voltage (Min) 643.5V
Varistor Voltage (Max) 786.5V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F7740 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 585V
Maximum AC Volts 440V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 95J
Whakaahuatanga Taipitopito 715V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 130pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V10H440PL1A
V10H440PL1A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 198388 pcs
Tikiake: V10H440PL1A.pdf
RFQ
V10H440PL2B
V10H440PL2B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 221334 pcs
Tikiake: V10H440PL2B.pdf
RFQ
V10H460P
V10H460P
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10H460P.pdf
V10H420PL1A
V10H420PL1A
Tikiake: V10H420PL1A.pdf
V10H440PL3T
V10H440PL3T
Tikiake: V10H440PL3T.pdf
V10H420PL2B
V10H420PL2B
Tikiake: V10H420PL2B.pdf
V10H420P
V10H420P
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10H420P.pdf
V10H440PL2T
V10H440PL2T
Tikiake: V10H440PL2T.pdf
V10H420PL3T
V10H420PL3T
Tikiake: V10H420PL3T.pdf
V10H440PL1T
V10H440PL1T
Tikiake: V10H440PL1T.pdf
V10H420PL1T
V10H420PL1T