V10H385P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H385P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H385P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10H385P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H385P
Tau Wae V10H385P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 182570 pcs Pepa Raraunga V10H385P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F7738 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 505V
Maximum AC Volts 385V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 85J
Whakaahuatanga Taipitopito 620V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 160pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V10H385PL3T
V10H385PL3T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 187143 pcs
Tikiake: V10H385PL3T.pdf
RFQ
V10H35PL1T
V10H35PL1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 155793 pcs
Tikiake: V10H35PL1T.pdf
RFQ
V10H385PL1A
V10H385PL1A
Tikiake: V10H385PL1A.pdf
V10H35PL2B
V10H35PL2B
Tikiake: V10H35PL2B.pdf
V10H35P
V10H35P
Whakaahuatanga: VARISTOR 56V 1.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10H35P.pdf
V10H385PL1T
V10H385PL1T
Tikiake: V10H385PL1T.pdf
V10H385PL2T
V10H385PL2T
Tikiake: V10H385PL2T.pdf
V10H385PL2B
V10H385PL2B