V10H320P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H320P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H320P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10H320P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H320P
Tau Wae V10H320P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 207228 pcs Pepa Raraunga V10H320P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F7737 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 80J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 170pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V10H320PL3T
V10H320PL3T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 186758 pcs
Tikiake: V10H320PL3T.pdf
RFQ
V10H320PL1A
V10H320PL1A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse