V10H115P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10H115P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10H115P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 180V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10H115P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10H115P
Tau Wae V10H115P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 180V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 185153 pcs Pepa Raraunga V10H115P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 180V Varistor Voltage (Min) 162V
Varistor Voltage (Max) 198V Raupapa HMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F7730 Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 153V
Maximum AC Volts 115V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 30J
Whakaahuatanga Taipitopito 180V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 465pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10H115PL1T
V10H115PL1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 184389 pcs
Tikiake: V10H115PL1T.pdf
RFQ
V10H115PL2B
V10H115PL2B
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 190205 pcs
Tikiake: V10H115PL2B.pdf
RFQ
V10E95AUTOL2T
V10E95AUTOL2T
Tikiake: V10E95AUTOL2T.pdf
V10H115PL1A
V10H115PL1A
Tikiake: V10H115PL1A.pdf
V10H115PL3T
V10H115PL3T
Tikiake: V10H115PL3T.pdf
V10H115PL2T
V10H115PL2T