V10E550P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E550P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E550P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E550P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E550P
Tau Wae V10E550P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 290271 pcs Pepa Raraunga V10E550P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 910V Varistor Voltage (Min) 819V
Varistor Voltage (Max) 1.001kV Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 745V Maximum AC Volts 550V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 95J Whakaahuatanga Taipitopito 910V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 3.5kA Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz