V10E320PL2T5
Hua Hua
Tau Wae: V10E320PL2T5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E320PL2T5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E320PL2T5
Tau Wae V10E320PL2T5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 270087 pcs Pepa Raraunga V10E320PL2T5.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 420V Maximum AC Volts 320V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 67J Whakaahuatanga Taipitopito 510V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 3.5kA Capacitance @ Frequency 170pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E320PL1TX2855
V10E320PL1TX2855
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 257481 pcs
Tikiake: V10E320PL1TX2855.pdf
RFQ
V10E320PL2T7
V10E320PL2T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 309406 pcs
Tikiake: V10E320PL2T7.pdf
RFQ
V10E320PL2T
V10E320PL2T