V10E300P
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
V10E300P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E300P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E300P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E300P
Tau Wae V10E300P Kaihanga Littelfuse Inc.
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 361040 pcs Pepa Raraunga V10E300P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 423V Varistor Voltage (Max) 470V
Raupapa UltraMOV™ RoHS Tūnga Bulk
Ko te poari Disc 10mm Whakatakotoranga 1
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tau o nga Ports 385VDC
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 300VAC Maximum AC Volts 60J
Waehanga Kaihanga V10E300P Energy 3.5kA
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM I teie nei - Te tere 517V
Capacitance @ Frequency 180pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E30P
V10E30P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 2KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 291328 pcs
Tikiake: V10E30P.pdf
RFQ
V10E300L2T7
V10E300L2T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 4427 pcs
Tikiake: V10E300L2T7.pdf
RFQ
V10E300PL1T
V10E300PL1T
Tikiake: V10E300PL1T.pdf
V10E275X2688
V10E275X2688
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10E275X2688.pdf
V10E300AUTO
V10E300AUTO
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Tikiake: V10E300AUTO.pdf
V10E300PL2T7
V10E300PL2T7
Tikiake: V10E300PL2T7.pdf
V10E300
V10E300
Tikiake: V10E300.pdf
V10E30AUTO
V10E30AUTO
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 1.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10E30AUTO.pdf
V10E300PL3B7
V10E300PL3B7
Tikiake: V10E300PL3B7.pdf
V10E300P
V10E300P
Kaihanga: Littelfuse Inc.
Tikiake: V10E300P.pdf
V10E300PL2A7
V10E300PL2A7
Tikiake: V10E300PL2A7.pdf
V10E300AUTO2T
V10E300AUTO2T
Tikiake: V10E300AUTO2T.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel