V10E250P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E250P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E250P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E250P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E250P
Tau Wae V10E250P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 297887 pcs Pepa Raraunga V10E250P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 320V Maximum AC Volts 250V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 50J Whakaahuatanga Taipitopito 390V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 3.5kA Capacitance @ Frequency 220pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E25P
V10E25P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 39V 2KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 271525 pcs
Tikiake: V10E25P.pdf
RFQ
V10E250AUTO2T
V10E250AUTO2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 229749 pcs
Tikiake: V10E250AUTO2T.pdf
RFQ
V10E250PL1T5
V10E250PL1T5
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 3.5KA DISC 10MM