V10E230P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E230P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E230P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: 1.V10E230P.pdf2.V10E230P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E230P
Tau Wae V10E230P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 371748 pcs Pepa Raraunga 1.V10E230P.pdf2.V10E230P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Ētahi Ingoa F10939
V10E230P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 300V
Maximum AC Volts 230V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 42J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm I teie nei - Te tere 3.5kA
Capacitance @ Frequency 250pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E230PL1T
V10E230PL1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM