V10E175PL1B7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E175PL1B7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E175PL1B7.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E175PL1B7
Tau Wae V10E175PL1B7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 329209 pcs Pepa Raraunga V10E175PL1B7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 225V Maximum AC Volts 175V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 35J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 3.5kA Capacitance @ Frequency 350pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E17P
V10E17P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 27V 2KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 319974 pcs
Tikiake: V10E17P.pdf
RFQ
V10E175P
V10E175P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 277604 pcs
Tikiake: V10E175P.pdf
RFQ
V10E175AUTO2T
V10E175AUTO2T
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 10MM ROHS/LEAD F
Tikiake: V10E175AUTO2T.pdf
V10E175
V10E175