V10E140P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V10E140P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V10E140P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
Ngā Rauemi: V10E140P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V10E140P
Tau Wae V10E140P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 282408 pcs Pepa Raraunga V10E140P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 220V Varistor Voltage (Min) 198V
Varistor Voltage (Max) 242V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 10mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 180V Maximum AC Volts 140V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 27.5J Whakaahuatanga Taipitopito 220V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10mm
I teie nei - Te tere 3.5kA Capacitance @ Frequency 1750pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V10E140L4B1
V10E140L4B1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 220V 3.5KA DISC 10MM
I roto i te taonga: 3974 pcs
Tikiake: V10E140L4B1.pdf
RFQ
V10E140PL4B1
V10E140PL4B1
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 344300 pcs
Tikiake: V10E140PL4B1.pdf
RFQ
V10E140PL2T
V10E140PL2T
Tikiake: V10E140PL2T.pdf
V10E140PL1T
V10E140PL1T
Tikiake: V10E140PL1T.pdf
V10E140PL1T7
V10E140PL1T7
Tikiake: V10E140PL1T7.pdf
V10E140
V10E140
Tikiake: V10E140.pdf
V10E130P
V10E130P
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 3.5KA DISC 10MM
Tikiake: V10E130P.pdf
V10E140PL4B
V10E140PL4B