V100ZS05
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V100ZS05 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V100ZS05
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Ngā Rauemi: V100ZS05.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V100ZS05
Tau Wae V100ZS05 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 100V 400A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5761 pcs Pepa Raraunga V100ZS05.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 110V Raupapa ZS
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 81V Maximum AC Volts 60V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 2.5J
Whakaahuatanga Taipitopito 100V 400A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm I teie nei - Te tere 400A
Capacitance @ Frequency 1200pF @ 1MHz