V100ZC15
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V100ZC15
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: V100ZC15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V100ZC15
Tau Wae V100ZC15 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5879 pcs Pepa Raraunga V100ZC15.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 110V Raupapa ZC
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 81V Maximum AC Volts 60V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 20J
Whakaahuatanga Taipitopito 100V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm I teie nei - Te tere 4.5kA
Capacitance @ Frequency 2900pF @ 1MHz