V100ZA3P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V100ZA3P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V100ZA3P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V100ZA3P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V100ZA3P
Tau Wae V100ZA3P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 100V 1.2KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 435432 pcs Pepa Raraunga V100ZA3P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 100V Varistor Voltage (Min) 90V
Varistor Voltage (Max) 110V Raupapa ZA
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F3358
V100ZA3P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 81V
Maximum AC Volts 60V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 5.0J
Whakaahuatanga Taipitopito 100V 1.2kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.2kA
Capacitance @ Frequency 600pF @ 1MHz